Nyomdai értékesítő, Szeged

col-narrow-left

Település:

Szeged
col-narrow-right

Feltöltve:

2017.02.14.
col-wide

Foglalkozások:

Értékesítés/Kereskedelem: Értékesítési képviselő, üzletkötő

Állás leírása:

Magyarország egyik legnagyobb nyomdai vállalkozása kapacitásának optimalizálása érdekében szegedi vagy Szeged környéki lakhellyel rendelkező

Nyomdai értékesítő

munkatársat keres már meglévő magyarországi és külföldi nyomdai ügyfelekkel kapcsolatos adminisztrációra és további új ügyfelek felkutatására.

Főbb feladatok, munkák:
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • ajánlatok és szerződések készítése
  • kiadói, nyomdaipari megrendelések/piacok felmérése
  • új megrendelők felkutatása és megkeresése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • a működési területen a lapkiadói és nyomdaipari piac kitűnő ismerete
  • min. 5 éves tapasztalat ügyfélkezelésben, új ügyfelek felkutatásában
  • magabiztos fellépés
  • kiváló kommunikációs képesség angol és/vagy német nyelven is, szóban és írásban
  • mobilitás, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • biztos munkahely
  • alapbéren felüli teljesítményarányos bónusz
Jelentkezését fényképes önéletrajzával együtt a nyomda.ertekesito@lapcom.hu  e-mail-címre várjuk 2017. február 28-ig.
Cégadatok
Lapcom Zrt.
Szabadkai út 20. Szeged
Telefon: 62/567-888