Gyakornok - Kísérleti Motorgyártó Központ - villamos hajtások, Győr

col-narrow-left

Település:

Győr

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2017.02.17.
col-wide

Állás leírása:

A Kísérleti Motorgyártó Központ 2010-ben kezdte meg működését, azóta az Audi Hungariánál a szériamotorok gyártása mellett a kísérleti motorok szerelése, elemzése és gyártásoptimalizálása is Győrben történik. A magasan képzett munkatársak nemcsak az Audi Hungaria és az Audi AG projektjein dolgoznak, hanem a Volkswagen-konszerntől is kapnak megbízásokat.

A központ tevékenységének köszönhetően a termékeinket és eljárásainkat folyamatosan javítjuk, ezáltal az új motorok a sorozatgyártáshoz szükséges ideális állapotban kerülhetnek a gyártásba. A központ munkája egyben bővíti a kompetenciáinkat a korszerű motorgyártás területén.

Egy épületben kap helyet a kísérleti motorgyártáshoz kapcsolódó valamennyi szakterület, és azon funkciók, amelyek lefedik a sorozatgyártás felfuttatásának az egész folyamatát. Ide tartoznak a projektkoordináció, a termék- és folyamatoptimalizálás, a forgácsolás, a szerelés, a minőségirányítás, valamint a logisztikai tevékenységek.

Feladatok

Részvétel a villamos hajtások gyártási kísérleteiben

Kísérletek tervezése elektromotor vizsgálati technológiák fejlesztéséhez

Elektromotorok funkció- és tartóstesztjeinek végrehajtása és kiértékelése

Fékpadi tesztprogramok készítése a tesztmérnökkel együttműködve

Can-busz funkciók implementálása

Kísérleti eredmények dokumentálása

Elvárások

Folyamatban lévő főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányok villamosmérnök vagy mechatronika szakon, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Minimum heti 3 munkanap vállalása

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése

Alapfokú németnyelv-tudás írásban és szóban

Villamos gépek szerkezetének és működésének ismerete

Önálló munkavégzés

Csapatszellem

Villamos gépek területén szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

A munkáltató elvárása:

Cégadatok
Audi Hungaria Motor Kft.
Kardán Győr
Telefon: +36 96 66 8938

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8938