Gyakornok - Építészeti tervezés, Győr

col-narrow-left

Település:

Győr

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2017.02.17.
col-wide

Állás leírása:

A gyártervezés felelős a telephelyek építészeti, infrastrukturális, területgazdálkodási és létesítményüzemeltetési tevékenységeinek megtervezéséért és megvalósításáért. Az összetett és komplex feladatokat ellátó terület 4 osztályra tagolható:

* építészeti tervezés

* épületgépészeti tervezés

* létesítménygazdálkodás

* általános/digitális tervezés

Vállalatunk folyamatos és dinamikus bővülésének, illetve működésének záloga, hogy a gyártervezés szakterület munkatársai megteremtsék az ehhez szükséges feltételeket, legyen szó akár új gyárépületek építéséről; infrastrukturális, közegellátási és energiamegtakarítási fejlesztésekről; vagy épp műszaki karbantartásokról, belső és külső területek tisztán tartásáról, ápolásáról.

A Gyártervezés Építészeti tervezés részlege keres gyakornok munkatársat. Ezen terület a vállalat számára szükséges épületek, építmények és közlekedési infrastruktúra tervezésével és kiviteleztetésével foglakozik.

Feladatok

Projektvezetők szakmai támogatása

Kisebb építési projektek önálló lebonyolítása

Adminisztrációs tevékenységek

Elvárások

Felsőfokú építész vagy építőmérnöki tanulmányok

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése

Legalább heti 3 munkanap vállalása

Legalább alapfokú németnyelv-tudás

Terhelhetőség

Kreativitás

Önálló munkavégzés

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9270