Gyakornok - Személyügyi marketing, Győr

col-narrow-left

Település:

Győr

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2017.03.18.
col-wide

Állás leírása:

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiválóbb tehetségeket felkutassa és megnyerje az Audi Hungaria számára. Vállalatunkat az elmúlt 6 évben az ország legvonzóbb munkáltatójának választották.

A folyamatos fejlődésnek köszönhetően továbbra is magasan képzett szakembereket keresünk, akiket célcsoportra szabott kommunikációs módszerekkel érünk el.

Aktívan jelen vagyunk országos megjelenésű szakmai oldalakon, social media felületeken, állásportálokon, folyóiratokban, egyéb kiadványokban és a legnagyobb szakmai és toborzási célú rendezvényeken.

Gyakornokunk részt vehet az aktuálisan futó kampányok és az évi közel 80 toborzási célú rendezvény előkészítésében, kidolgozásában és utókövetésén is, így széleskörű HR kommunikációs és marketing tapasztalatra tehet szert, kamatoztathatja kreativitását, valamint szervezőkészségét is.

Feladatok

Részvétel toborzási célú kommunikációs kampányok tervezésében, szervezésében és utókövetésében

Toborzási célú hirdetési anyagok tervezése és szerkesztése

Karrier az Audi Hungariánál Facebook oldal szerkesztésének támogatása

Kapcsolattartás egyetemi és főiskolai karrierirodákkal

A vállalat állásbörzéken, szakmai kiállításokon való képviselete

A vállalat és karrierlehetőségeinek bemutatása különböző hallgatói fórumokon

Cikkírás, fordítás

Együttműködés a vállalat egyéb szakterületeivel

Az aktivitások hatékonyságának értékelése, beszámolók készítése

Elvárások

Felsőfokú főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) műszaki, gazdasági jellegű tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Legalább heti 4 munkanap vállalása

Hajlandóság legalább 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltésére

Középfokú németnyelv-tudás

B kategóriás jogosítvány

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Word, Excel, PowerPoint)

Valamely hallgatói szervezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Kommunikációs/PR területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Korábbi szakmai gyakorlat, diákmunka előnyt jelent

Kiváló kommunikációs készség

Határozott fellépés

Kreativitás és problémamegoldás

Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Utazási hajlandóság

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9135