Gyakornok - Minőségbiztosítás, elektrolabor (elektromos alkatrészetk vizsgálata), Győr

col-narrow-left

Település:

Győr

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2017.06.19.
col-wide

Állás leírása:

Az Audi Hungaria minőségbiztosításának elektrolaborja a beszállított elektromos alkatrészek vizsgálatával foglalkozik - bármely motortípussal kapcsolatban. Ha értesz az elektronikához, szívesen méred és szereled ezeket az alkatrészeket, akkor itt a helyed!

Feladatok

Részvétel elektromos alkatrészek mérésében, analízisében

Vizsgálatok kiértékelése

Mérési éa analízisdokumentációk kezelése

Műszaki rajzok ellenőrzése / felülvizsgálata

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

A munkáltató elvárása:

Folyamatban lévő főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányok villamosmérnök / járműmérnök / egyéb műszaki szakon, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése

Legalább heti 4 munkanap vállalása

Legalább alapfokú németnyelv-tudás

Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8938