Gyakornok - Minőségbiztosítás Meisterbock területére, Győr

col-narrow-left

Település:

Győr

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2017.06.19.
col-wide

Állás leírása:

A Meisterbock csapata már a jelenben a jövő erőforrásain dolgozik. Nálunk megismerheted a legújabb technológiákat, részt vehetsz az új autók jóváhagyási folyamatában.

Feladatok

Részvétel új autó projektekben

Projektkoordinátorok munkájának támogatása

Alkatrészfelelős mérnökök munkájának támogatása

Optikai és koordináta mérőgépek megismerése és használata

Dokumentációs feladatok

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

A munkáltató elvárása:

Folyamatban lévő főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) műszaki tanulmányok (gépészmérnök, járműmérnök, műszaki menedzser minőségbiztosítás szakirányon előnyt jelent), aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése

Legalább heti 4 munkanap vállalása

Alapfokú németnyelv-tudás

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Minőségügyi rendszerismeret előnyt jelent

Képesség csapatmunkára

Jó kommunikációs és szervezőkészség

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8938