Délmagyar logó

2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

a heti eredmények

11 pontosak: Bóka Andrea (Győr), Mészáros Lajos (Kóny), Prikler Ágoston (Beled).

10 pontosak: Bertha Roland (Szilsárkány), Bolla Balázs (Páli), Borbély Ádám (Nyúl), Horváth Vilmos (Győr), Ivánkovits Attila (Mosonszentmiklós), ifj. Kurucz Attila (Győr), Lippert Gábor (Mosonmagyaróvár), Liszt Ferenc (Mosonmagyaróvár), Ludván Krisztina (Öttevény), Németh Kristóf (Markotabödöge), Nyiregyházky Norman (Győr), Szemeti Bálint (Győr), Varga Árpád (Győr).
9 pontosak: Balázs Attiláné (Győr), Balogh Mónika (Und), Banyár István (Rajka), Borbély Istvánné (Nyúl), Borbély Péter (Nyúl), Buga Péter (Mosonmagyaróvár), Buza Ferenc (Rábapatona), Crisan Erik (Győr), Czinkóczi Ferencné (Győr), Dan Rebeka (Bágyogszovát), Erlitz Dávid (Vág), Erlitz Roland (Vág), Farkas Dániel (Bágyogszovát), Farkas Jenő (Győrzámoly), Farkas Krisztián (Győr), Farkas Lászlóné (Győr), Fehér József (Abda), Fekete Gyula (Győr), Ferenczy Endre (Győr), Finta Beatrix (Lébény), Főző Alajosné (Petőháza), Fülöp Dávid (Mosonmagyaróvár), Gunyhó Nándor (Győr), Győrvári László (Szil), Hellenpart György (Győr), Hidi Mónika (Győr), Horváth Istvánné (Fertőszentmiklós), Horváth Péter (Nyalka), Jenei Csaba (Nagyszentjános), Kiss Lászlóné (Petőháza), Koloszár Milán (Hegyeshalom), Kovács Imréné (Dör), Kurucz Attila (Győr), Lakó Gábor (Győr), Liszt Bálint (Győr), Megyeriné Pap Mária (Hegyeshalom), Menyhárt Ferenc (Győr), Milkovics Veronika (Sopron), Ott Boglárka (Gyönyq), Parcsami László (Győr), Pércsyné Fábián Krisztina (Dunaszentpál), Pintér László (Győrasszonyfa), Schmidtné Kocsis Erika (Győr), Szabó Lajos (Egyed), Szabó Lajosné (Egyed), Szabó Szilveszterné (Bágyogszovát), Szarka Csaba (Gyóró), Tóth Márk (Répceszemere), Turi Csilla (Győr), Veisz Ákos (Győr), Wunderli Tibor (Győr), Öcsödy Gábor (Győrújbarát).
8 pontosak: Alács Katalin (Rábapatona), Babos Tamás (Dunaszentpál), Balogh Károlyné (Nyúl), Baracskai Olivér (Börcs), Bokor János (Győr), Borsodi Ferenc (Osli), Buga Zoltán (Mosonmagyaróvár), Burkus Krisztián (Győr), Buti Anikó (Lébény), Böhm Jánosné (Sopron), Császár Imre (Rábapatona), Csenkey András (Győr), Csenkey Andrásné (Győr), Csite Tibor (Győr), Csuthy Imre (Győr), Csuthy Sándor (Győr), Czafik István (Győrladamér), Czakó Miklós (Kóny), Czére Krisztián (Mosonszentmiklós), Czinkóczi Gábor (Győr), Dan Balázs (Csorna), Dittrich Péter (Győr), Domonkos Attila (Farád), dr. Thurner Yvette (Győr), Farkas Jenőné (Győrzámoly), Farkasné Nagy Tímea (Bágyogszovát), Fekete Imre (Fertőszéplak), Fekete Szabolcs (Gönyq), Ferenczy Endréné (Győr), Finta Dezső (Győr), Fürjes Ágnes (Győr), Fördős Dominik (Jánossomorja), Fördős László (Jánossomorja), Fördős Tiborné (Jánossomorja), Fördős Viktória (Jánossomorja), Galler Antalné (Győrasszonyfa), Gulyás Annabella (Mosonszolnok), Gyimesi Szilárd (Győr), Győri László (Lébény), Hatejer Tamás (Mihályi), Hegyiné Péter Irén (Pér), Hidi Szilárd (Győr), Horváth Brigitta (Sopron), Horváth Ferenc (Petőháza), Horváth Imre (Kapuvár), Horváth Imréné (Győr- asszonyfa), Horváth Martin (Vág), Illés Gyula (Ikrény), ifj. Ivancsics Zoltán (Petőháza), Kapusi Sándor (Nyúl), Kelemen József (Dunaszeg), Kiss Péter (Osli), Kiss Tamás (Veszkény), Kopácsi István (Veszprémvarsány), Kovács Imre (Dör), Laposa József (Győr), László Tibor (Bakonyszentlászló), Licskai György (Sopron), Liszt Ferencné (Győr), Lócsi Gyula (Veszkény), Ludván Anita (Öttevény), Ludván János (Öttevény), Ludván Jánosné (Öttevény), Luka Roland (Lébény), Magyar Péter (Abda), Marics András (Mihályi), Marosi Attiláné (Győr), Mészáros Ferenc (Dunaszentpál), Mészáros Lajos (Darnózseli), Nagy Melinda (Győr), Nagy Péter (Mezőörs), Nemes Zoltán (Jánossomorja), ifj. Németh Gábor (Győr), Németh Gáborné (Sopron), Németh Gyula (Markotabödöge), Németh József (Sopron), Németh Sándor (Jánossomorja), Németh Zoltán (Győr), Ocskai Árpád (Püski), Papp Kitti (Mórichida), Pertl Dániel (Győr), Pete András (Fertőszentmiklós), Pintér Enikő (Győrasszonyfa), Pintér Patrik (Győrasszonyfa), Plangenauer László (Mosonszentmiklós), Prikler Ágostonné (Beled), Pusztai Zoltán (Kapuvár), Radics Katalin (Fertőd), Samu Jánosné (Győrasszonyfa), Smuk Júlia (Jánossomorja), Soós Gergely (Kóny), Stummer László (Győr), Szigetiné Körmendi Edit (Győr), Szimhardt Szabolcs (Mosonmagyaróvár), Takács Ferenc Zoltán (Sopron), Tamás Katalin (Mecsér), ifj. Tesch Ferenc (Jánossomorja), Tibor Ákos (Győr), Tompos Andrea (Magyarkeresztúr), Tóth Imre (Ikrény), Tóth István (Szárföld), Tóthné Veszely Veronika (Ikrény), Turi Péter (Győrszemere), Varga András (Győr), Varga Éva (Osli), Varga Péter (Csorna), Végh Balázs (Győrasszonyfa), Veiszné Karbély Éva (Győr), Wurczinger József (Lébény), Zámolyi Csaba (Malomsok), Zámolyi Zoltán (Malomsok).

az összetett állása

244 pontos: Sebestyén László (Gönyq).
242 pontos: Szigeti Gábor (Győr).
241 pontos: Wurczinger József (Lébény).
240 pontosak: ifj. Pozsgai László (Csorna), Varga Dávid (Győr).
239 pontosak: Erlitz Roland (Vág), Stummer László (Győr), Világos Szilárd (Győr).
238 pontosak: Buga Zoltán (Mosonmagyaróvár), Varga László (Győr).
237 pontosak: Fehér József (Abda), Kocsis István (Himod).
236 pontosak: Gáncs Antal (Szany),
235 pontosak: Bencze Virág (Győr), Gyimesi Szilárdné (Győr), Novák Béla (Pannonhalma).
234 pontosak: Andorka Sándor (Győr), Egresits Sándor (Kópháza), Ott Ferenc (Gönyq).
233 pontosak: Bolla Balázs (Páli), Buza Ferenc (Fehértó), Farkas Attila (Bágyogszovát), Fekete Jenő (Győr), Gáncs Mónika (Szany), Hegyi György (Pér), Kaproncai Ákos (Győr), Koloszár István (Fertőd).
232 pontosak: Balogh Balázs (Győr), Egyházy Attila (Kisbabot), Kovács Ernő (Bezi), Mészáros Lajos (Kóny), Stankovics Antal (Kunsziget), Tornyos János (Győr), Váczi Attila (Győr).
231 pontosak: Bandi János (Győr), Nemes Zoltán (Jánossomorja), Ocskai Árpád (Püski), Pércsyné Fábián Krisztina (Dunaszentpál), Stankovics Tamás (Kunsziget), Tompos Andrea (Magyarkereszt- úr).
230 pontosak: Borbély István (Nyúl), Gunyhó Nándorné (Győr), Jagadics János (Agyagosszergény), Kiss Péter (Osli), ifj. Lakó Gábor (Győr), Neuberger László (Mosonmagyaróvár), Papp Ágnes (Győr).
229 pontosak: Barabás József (Győrszemere), Bóna Sándor (Csorna), Fülöp Dezső (Jánossomorja), Horváth Vilmos (Győr), Jalics Zoltán (Győr), Lakó Gábor (Győr), Lippert József (Mosonmagyar- óvár), Lukács Lilla (Mihályi), Oross Vilmos (Győrzámoly).
228 pontosak: Dan Miklós (Bágyogszovát), Németh Gáborné (Sopron), Varga Péter (Szilsárkány).
227 pontosak: Finta Beatrix (Lébény), Horváth Imre (Kapuvár), Németh Gábor (Sopron), Tolnainé Puskás Anikó (Győr), Tóth István (Szárföld).

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Darázs jubileuma

Erősport

Magabiztos győzelemmel hangolt az előtte álló feladatokra… Tovább olvasom