2017. 06. 24. szombat - Iván 19°C | 33°C Még több cikk.

A közelmúlt botrányai

Tavaly szeptemberben a Mezőörs–Gönyű mérkőzés szakadt félbe, mert az egyik játékost fejbe rúgták és eszméletét vesztette.

Egy hónap múlva Győrújfalun a bírót rúgták meg, aki véget vetett a mérkőzésnek.
Megfenyegették és a szünetben úgy döntött, nem bíráskodik tovább az a játékvezető, aki az Ágfalva–Sopron Boys kilencven percet dirigálta volna.
Novemberben a Felpéc–Bőny kupatalálkozón verekedés tört ki és a bíró lefújta az összecsapást.
A legsúlyosabb eset Rábacsanakon történt, ahol leköpték majd megverték a játékvezetőt, akinek eltört az orra. A tettest két évre tiltották el a labdarúgástól.
Idén a Győrújbarát–Bakonyszentlászló meccset verekedés miatt kellett lefújni, a Beled–Fertőszéplak bajnokin pedig a vendégcsapat egy kiállítás után az öltözőbe vonult.
Nemrég rendbontás miatt egy mérkőzés erejéig két megyei I. osztályú csapat, a Koroncó és a Győrladamér pályáját tiltotta be a megyei szövetség.