2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 2°C | 12°C Még több cikk.

Agassi bravúrja

Tenisz

Az utolsó versenyén szereplő Andre Agassi a második mérkőzését is megnyerte az amerikai nyílt teniszbajnokságon, így már a legjobb 32 között van. A 36 éves, 21. US Openjét vívó klasszis 3 óra 48 perc alatt győzte le 6:4, 6:4, 3:6, 5:7, 7:5-re a nyolcadik helyen kiemelt ciprusi Markosz Bagdatiszt.

„ Csodálatos este volt, remek csata, jó lenne, ha ez a sorozat egészen a döntőig folytatódnék. A közönség fantasztikus volt” – mondta Agassi.
A nők versenyéből búcsúzott Martina Hingis, akit a francia Virginie Razzano vert meg két játszmában (6:2, 6:4). A svájci játékos, aki hosszabb szünet után idén tért vissza a pályára, ezt megelőzően nyolcszor szerepelt a US Openen, s a legrosszabb eredménye egy negyedik fordulós kiesés volt, míg 1997-ben ő nyerte a tornát.