Horváth
Edző: Tóth László
Hétméteresek: 3/3
Kiállítások: 8 perc
A 13. percben már tizenhétszer zörgött a háló. A hazaiak szempontjából egyetlen szépséghibája volt az eredménynek, hogy a vendégek vezettek, igaz, mindössze egyetlen góllal. Ekkor Tóth László edző időt kért. Ez nem a győri csapat játékában hozott változást. Szünet után a Pick diktálta az iramot a 44. percben már 28–21 volt a különbség. Ennek ellenére nem játszott alárendelt szerepet a fiatal győri csapat: küzdött, harcolt, ügyesen és főleg türelmesen támadott. Azonban a szegedi mesterlövészekkel szemben tehetetlen volt.
Zoran Kurtes: – Nekem már az is öröm, hogy győzelemmel zártuk az évet. Amilyen sok kudarc ért bennünket a közelmúltban csak köszönettel tartozunk a szurkolóknak, hogy kitartottak mellettünk.
Tóth László: – Nem volt hit és akarat a játékunkban. Ezért is tudott elhúzni a Szeged.