2017. 10. 17. kedd - Hedvig 9°C | 24°C Még több cikk.

Az első győzelem

Tegnap elmaradt mérkőzést pótoltak az NB III-ban, amelyen megszerezte idei első győzelmét a Jánossomorja.

labdarúgás Jánossomorja–Ikarus

4–0 (1–0)

Jánossomorja, 150 néző. V.: Szvorda.
Jánossomorja: Tóth – Koltai, Molnár (Fábián), Plachy, Görgics, Hegedüs, Szalka, Zalka, Kovács (Fördős), Göblyös, Buza (Bagoly). Edző: Soós Imre.
Ikarus: Szénási – Mészáros (Kabács), Herczeg (Kalapács), Bánfalvi, Selli, ifj. Medved, Horváth, Király, Ruzics, Juhász, Tauser. Edző: Tiber László.
Gsz.: Szalka (3), Zalka.
A hazaiak a 20. perctől magasabb fordulatszámra kapcsoltak, s a 31. percben Szalka lőtte ki a jobb alsó sarkot. 1–0. A 47. percben Hegedüs indította Szalkát, aki magabiztosan lőtt a hosszú sarokba. 2–0. Az 54. percben egy szöglet utáni kavarodásból Zalka bombázott közelről a kapuba. 3–0. A 73. percben Bagoly adott nagyszerű labdát Szalkának, aki harmadszorra sem hibázott. 4–0.
A kezdeti bizonytalankodás után magára talált a hazai csapat.
Soós Imre: – Minden csapatrészben sikerült az ellenfél fölé nőnünk, és győzelmünk ilyen arányban is teljesen megérdemelt.
Tieber László: – Erkölcsi és morális mélypont.