Balatonfüred, 300 néző. V.: Papp.

Varga – Zsemberi, Foki, Németh F., Molnár (Gosztola), Takács, Tóth, Papp (Tuba), Gunther, Tajelkov, Benedek (Kuti). Edző: Nyitrai Ferenc
Lőre – Horváth, Csonka, Nagy, Németh I. (Tóth B.), Fenyő, Baán, Bárány, Nyerges L., Szöllősi, Nyerges Á. Edző: Horváth László
Gsz.: Tóth (2), Benedek, Tajelkov.
A 14. percben Németh I.-vel szemben durván szabálytalankodtak, a csornai játékost le kellett cserélni. Amíg a vendégcsapat sorait rendezte, egy bal oldali beadást Tóth a hosszú sarokba fejelt. 1–0. A 27. percben az alapvonalról beadott labdát Tóth lőtte a hálóba. 2–0. Az 53. percben a vendégcsapat csatára, Tóth B. cselezte be magát a 16-oson belülre, a védők0n megpattanó labda a kapufát érintve hagyta el a játékteret. Az ellentámadásból Benedek lépett meg, és megszerezte csapata harmadik találatát. 3–0. Négy perc múlva a vendégcsapat előtt adódott gólhelyzet, Hollósi szögletét Nagy Szabolcs fejjel küldte kapura, Varga azonban bravúrral védett. A 60. percben a vendégvédőkről lepattanó labdát Tajelkov néhány métert vezette, majd a hálóba lőtte. 4–0.
Jók: Foki, Zsemberi, Tóth, ill. Fenyő, Bárány.
Nyitrai Ferenc: – Végre hazai pályán is jól játszottunk, ami az eredményben is megmutatkozott.
Horváth László: – Meg sem közelítettük a múlt heti teljesítményünket, kapkodva, szétesően játszottunk.