Siófok, 500 néző, V.: Sólymosi.

Kovács Z. – Leván, Nagy A., Tusori, Salacz, Homonyik, Gajda, Telekdi, Kiss B. (Miklósvári), Köntös, Hegyesi (Horváth B.). Edző: Hartyáni Gábor.
Sánta – Tóth A., Radics, Szabó Cs., Pék, Hegyi, Török, Polyák (Tóth N.), Nagy L., Korsós (Németh L.), Károlyi. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Homonyik, ill. Tóth N. (3), Korsós (2).
10. p: Károlyi lendületesen ment el a bal oldalon, betört a tizenhatoson belülre, ahol gólhelyzetben buktatták. A megítélt büntetőt Korsós magabiztosan értékesítette. 0–1. 42. p: Korsós átadása Nagy Lászlót találta ziccerhelyzetben, akit csak szabálytalanul tudták szerelni a hazai védők. Ismét büntetőhöz jutott a Gyirmót, amit Korsós magabiztosan értékesített. 0–2. 59. p: Sánta kapus szabálytalankodott a büntetőterületen belül, a bíró ebben az esetben is a tizenegyes pontra mutatott. Homonyik vállalta a végrehajtást, és ő sem hibázott. 1–2. 60. p: Korsós nagyszerű labdát játszott középre, Tóth N. a kapust is kicselezve higgadtan lőtt a hálóba. 1–3. 63. p: Nagy L. vitte fel a labdát, s jó érzékkel tálalta a kapu előterében lévő Tóthnak, aki ismét biztosan értékesítette a helyzetet. 1–4. 94. p: Nagy és Tóth remek összjátéka végén utóbbi megszerezte saját maga harmadik, csapata ötödik gólját. 1–5.
Bár magabiztosan győzött a Gyirmót, azért még bőven van mit javítani a játékon. A védelem nem igazán remekelt, szerencsére azonban a támadók kitettek magukért, s közel fél tucat gólt lőve megérdemelt sikerhez segítették a csapatot.
Jók: Tóth N., Nagy L., Korsós, ill. Tusori, Homonyik, Vajda.
Hartyáni Gábor: – Az első félidőben több gólszerzési lehetőséget elpuskáztunk. Kettő-egy után sajnos fellazultunk, s ezt a Gyirmót könyörtelenül kihasználta. Gratulálok a vendégeknek.
Hannich Péter: – A második félidei kontrajátékunknak köszönhetően lett ilyen nagy különbségű a győzelem.