röplabda Széchenyi ESE–Bp. MAFC 3:1 (19, 23, –10, 22)

Győr, NB I-es férfi mérkőzés.

Széchenyi ESE: ANGYALÁTI, BIHARI, Gerencsér, GÖBL, Lu-

kács, Szele. Csere: Czinner (liberó), Pócza, Szamosi Á., Szamosi B., Szauter. Edző: Oroszi László.
A győriek második hazai mérkőzésükön a tavalyi bronzérmes műegyetemistákat fogadták. A hazaiak lelkesen és nagy iramban kezdték a mérkőzést, s könnyedén nyerték az első játszmát. A másodikban szoros küzdelem alakult ki, de egy kis szerencsével ezt is sikerül megnyerni. A harmadik játszmában a 250-szeres válogatott Győri Attila vezetésével a fővárosiak szépíteni tudtak. A negyedik játszmában fej fej mellett haladtak a csapatok. 20:20 után a többet hibázó MAFC ellen a Széchenyi nyert, ezzel a győriek megszerezték első győzelmüket a bajnokságban.
A juniormérkőzésen: Bp. MAFC–Széchenyi-Jedlik 3:0.

Győri Dózsa-Ikrény–Ajka SE 3:0 (27, 23, 17)

Ikrény, NB II-es női mérkőzés.
Győri Dózsa-Ikrény: ALASZTICS, Bokán, Domsitz, Horváth, Iván, SZALAI. Csere: Kiss, Pap. Edző: Lesku Ferenc.
Csarnokavató mérkőzést játszottak a csapatok. Az első két játszmában felváltva vezettek az együttesek, a hazaiak csupán a végjátékban tudtak két ponttal elhúzni. A Győri Dózsa-Ikrény könnyedén nyerte a harmadik játszmát és a mérkőzést is. A tavalyi bajnokságban aranyérmet nyert hazaiak dolgát a lelkes ajkai együttes csupán megnehezíteni tudta.

Palota SE–Győri Universitas DRC 3:0 (18, 19, 9)

Budapest, NB II-es női mérkőzés.
Győri Universitas DRC: Bognár, Kapui, Major, Nagy, Pálfalvi, Szabó. Csere: Dolea (liberó), Czizmazia, Gunyhó, Regner. Edző: Farnady Ernő.
A nemrég még első osztályú fővárosi csapat ellen a győri hölgyek az első két játszmában elfogadhatóan játszottak. Később látszott, hogy a csapatépítés egyelőre nem fejeződött be a vendégeknél.