Budakalász, 600 néző. V.: Tatai.

Biró – Nagy R., Plókai (Kovács D.), Sallai, Kővári, Hevesi Tóth, Máj, Ködöböcz, Farkas (Papp G.), Lendvai (Papp Z.), Rézmányi. Edző: Tóth Bálint.
Sánta – Tóth A., Radics, Szabó Cs., Pék, Hegyi, Török, Polyák (Tóth N.), Károlyi (Horváth R.), Nagy L. (Bieder T.), Korsós. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Rézmányi, Hevesi Tóth, ill. Korsós (2).
A 8. percben Hegyi szabálytalanul állított meg egy budakalászi támadást. A megítélt szabadrúgást Rézmányi nagy erővel lőtte a jobb felső sarokba. 1–0. A 34. percben Hevesi Tóth kapura húzott és a vert helyzetben lévő Sánta mellett belőtte csapata második gólját. 2–0. A 41. percben Kővári hibájából Korsós szerzett labdát, kiugrott a középcsatár helyén és a kifutó kapus mellett a bal alsó sarokba lőtt. 2–1. A 65. percben Radics beadását Korsós félfordulattal a léc alá vágta. 2–2.
A gyirmóti győzelem megszerzése is a levegőben lógott.
Jók: Plókai, Nagy N., Rozsmányi, ill. Radics, Nagy L., Korsós.
Tóth Bálint: – Jól kezdtük a mérkőzést, aztán magunknak tettük nehézzé.
Hannich Péter: – Második félidei játékunk alapján gólokkal kellett volna nyernünk. A csapat erejét bizonyítja, hogy nulla kettőről fel tudott állni.