Bük, 200 néző. V.: Kovács.

Marton – Nagy, Németh Z., Mester, Kovács, Steiner (Savanyo), Pajor, Németh P., Pomázi (Németh B.), Niksz, Vinkovics (Sátori). Edző: ifj. Molnár Károly.
Lőre – Horváth I., Németh I., Buti, Jakab, Dan, Bóna, Bárány, Nyerges (Szabados), Hollósi (Tóth), Jandó. Edző: Horváth László.
Gsz.: Mester, Vinkovics, Pajor.
A 20. percben egy bal oldali beadást követően Mester pörgetett a hálóba. 1–0. A 36. percben egy 16-oson belüli szabálytalanságot követően a megítélt 11-est Vinkovics magabiztosan lőtte a hálóba. 2–0. A 65. percben rossz vendégfelszabadítás után az ide-oda pattogó Pajor közelről kotorta a hálóba a labdát. 3–0.
Végig szakadó esőben, mély talajú pályán, alacsony színvonalú mérkőzésen a hazaiak kihasználták a vendégek hibáit és megérdemelten nyerték a mérkőzést.
Jók: Mester, Steiner, Pajor, Vinkovics, ill. Buti, Jandó, Lőre.
Ifj. Molnár Károly: – Megérdemelt győzelmet arattunk.
Horváth László: – Az ellenfelünk jobban alkalmazkodott a mély talajon, támadásainkban pedig nem volt elég átütőerő.

Júniusi letölthető sudoku!

Folytatódik Sárdi Tibornak, az "Ész Ász Top 100" játék győztesének új logikai játéka a sudoku.… Tovább olvasom