Bük, 400 néző. V.: Tóth A.

Marton – Pomázi, Németh Z., Németh P., Mester, Németh Á., Pajor, Steiner (Németh B.), Savanyó, Niksz, Vinkovics. Edző: ifj. Molnár Károly.
Fentős – Pinezits, Katona S., Reineck, Somogyi, Kuzmics (Geeb), Párkányi, Szabó A., Varga A., Bácskai (Kelemen), Varga D. Edző: Halász Ernő.
Gsz.: Varga A.
A 13. percben a balösszekötő helyén előretörő Reinecket a védők csak buktatni tudták, a jogosan megítélt 11-est pedig Varga A. higgadtan a jobb alsó sarokba gurította. 0–1. A gól után további lehetőségei is voltak az SVSE csapatának az első félidőben, de az eredmény már nem változott. A második félidőben az ezüstéremre pályázó bükiek mindent egy lapra feltéve támadtak, azonban a szívvel, lélekkel küzdő soproniak minden próbálkozásukat hárították.
A soproniak higgadt játékkal megérdemelten vitték el a számukra oly fontos három pontot.
Jók: Savanyó, Niksz, ill. az egész SVSE.
Ifj. Molnár Károly: – Gratulálok az ellenfelünknek.
Halász Ernő: – A bent maradás szempontjából nagyon fontos győzelmet arattunk.

Párhuzamos naplók: gyermeknapra

Átlagos a május végi ünnep ott, ahol minden egyes nap gyermeknap – mint az ásotthalmi Lajos, a… Tovább olvasom