Bük, 300 néző. V.: Kepe.

Marton – Nagy, Pomázi, Németh Z., Savanyó (Németh B.), Németh P., Miksz T., Homor (Imre), Böcskör, Pajor, Sátori. Edző: ifj. Molnár Károly.
Lőre – Horváth, Csik, Szabados, Jakab, Buti, Nyerges, Baán, Bárány, Hollósi, Kajtár (Szücs). Edző: Horváth László.
Gsz.: Miksz, Pajor, ill. Horváth, Hollósi.
A 15. percben Hollósi jobb oldali beadása után Csik fejelt, a labda az oldalhálóban kötött ki. Két perc múlva egy hazai szöglet után a kifejelt labdát Pajor egyből a hálóba lőtte. 1–0. Az 50. percben Hollósi adott be jobb oldalról szabadrúgást, amelyet a jó ütemben érkező Horváth fejelt a felső sarokba. 1–1. Öt perc elteltével Kajtár lopott el egy labdát a bizonytalankodó hazai védőktől, majd középre passzolt Hollósi elé, aki bal lábbal nagy gólt lőtt a felső sarokba. 1–2. A 60. percben egy jobbról beívelt szabadrúgás után Miksz a védőket megelőzve fejelt a hálóba. 2–2.
Rendkívül jó iramú mérkőzést láthatott a büki közönség, amelyen teljesen megérdemelten szerezték meg a vendégek a döntetlenért járó egy pontot.
Jók: Miksz, Pajor, ill. Horváth, Jakab, Hollósi.
Ifj. Molnár Károly: – Úgy érzem, mindenképp igazságos eredmény született ezen a helyenként nagyon jó iramú mérkőzésen.
Csonka László pályaedző: – Csapatunk remekül játszott, mindent egy lapra téve támadtunk és küzdöttünk, de sajnos elmaradt győzelem, s csak döntetlen lett a végeredmény.