Csesztreg, 100 néző. V.: Marton.

Dóra – Fentős B., Fentős T., Tóth II., Pászti M., Pilisi, Szabó, Németh, Nagy, Pászti Márk, Bárdosi. Edző: Fentős Pál.
Kleizer – Bencsics, Áder, Horváth P., Deák, Tóth B., Szűcs, Hegyi (Zsirai), Végh, Licskai, Péter M. (Tama). Edző: Csorba János.
Gsz.: Bárdosi (2), Németh (11-esből), Nagy.
A 8. percben Péter kapott jó passzt középen, s egyből a jobb oldalon álló Licskaihoz passzolt, akivel szabálytalankodtak. Tóth B. állt a labda mögé, azonban a középmagasan elvégzett szabadrúgás után a labda lepattant a sorfalról. A 15. percben a hazaiak 16-osának alapvonalánál Péter cselezte be magát az ötös környékére, középre passzolt, de óriási helyzetben Szűcs lemaradt a beadásról. A 30. percben vezetéshez jutottak a hazaiak. Egy ártatlannak tűnő előreívelés átszállt az egymásra váró vendégvédők felett, majd a közülük kilépő hazai csatár a kapus Kleizerrel ütközött. A játékvezető habozás nélkül 11-est ítélt. A büntetőt Németh higgadtan a bal alsó sarokba gurítva értékesítette. 1–0. A 38. percben tovább növelte előnyét a hazai csapat. A 16-os bal sarkáról ívelt Pilisi középre, a kifejelt labda Bárdosihoz került, két védőt kicselezve az ötös jobb sarkáról a bal sarokba gurított. 2–0. A 44. percben újabb gólt szerzett a Csesztreg. Megint Bárdosihoz került a labda, aki a 16-oson belül két védőt kicselezve jobbról, 6 méterről a kapu bal sarkába gurított. 3–0. A 48. percben Tóth B. balról, 16 méterről a felpattanó labdát kapásból lőtte kapura, a hazaiak kapusa bravúrral hárított. Az 58. percben a vendégek térfelének közepén egy lecsorgó labdára Nagy csapott le, és 18 méterről a tehetetlen kapus felett a bal sarokba emelt. 4–0.
A mérkőzés összképe alapján a hazai-

ak győzelme teljesen megérdemelt.
Jók: Tóth II., Pilisi, Bárdosi, ill. Horváth P., Zsirai.
Fentős Pál: – A győzelmünkhöz kétség sem férhet. A sikerünk ilyen arányban is igazságos.
Csorba János: – Amikor eldőlt a mérkőzés, akkor kezdtünk el futballozni.