Csorna, 300 néző V.: Matyi.

Lőre – Horváth, Csonka, Muti, Nyerges, Jakab, Szabados, Bárány (Fülöp), Baán (Jandó), Hollósi (Kajtár), Bóna. Edző: Horváth László.
Jánosa – Kovács, Végh, Dénes, Renczes, Gőgös, Krén, Gersics, Makó, Magyar, Vágusz. Edző: Lázár Szilveszter.
Gsz.: Bóna (2), Baán, Hollósi (11-esből).
A 11. percben formás bal oldali támadás után Hollósi középre passzolt az érkező Baán elé, aki a bal alsó sarokba lőtt. 1–0. Kilenc perc múlva Hollósi 24 méteres szabadrúgását Jánosa a bal felső sarok elől szögletre ütötte, a sarokrúgás után Bóna volt eredményes. 2–0. A 22. percben csornai jobb oldali támadás után Hollósi középre gurított, Nyerges lövését azonban Jánosa lábbal védte. A 28. percben pedig Bárány gurított középre, a labda Hollósi elé pattant, de a nagy helyzet kimaradt. A szünet utáni második percben egy bal oldali támadást követően Bóna a hosszú sarok mellé passzolt. Az 55. percben Hollósi 30 méteres szabadrúgását Jánosa védte bravúrral. A 71. percben Hollósit buktatták a tizenhatoson belül, tizenegyes. A büntetőt a sértett értékesítette. 3–0. Öt perc múlva egy remek hazai támadás után Nyerges jobb oldali beadását Bóna szenzációs mozdulattal továbbította a sarokba. 4–0.
A hazai csapat ilyen arányban is megérdemelten nyerte a mérkőzést, mivel helyzeteinek nagy részét kihasználta.
Jók: az egész hazai csapat, ill. Jánosa, Renczes.
Horváth László: – Higgadt, türelmes játékot játszottunk, s egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk.
Lázár Szilveszter: – Korrekt játékvezetés mellett, kihasználva védelmi megingásainkat, megérdemelten nyert a Csorna.