Lőre – Horváth I., Csík, Buti, Nyerges, Baán, Bárány, Németh I., Tóth Z. (Bóna), Hollósi (Szabados), Jandó (Fodor). Edző: Horváth László.
Radnai – Pavelka, Foki, Sinka, Gunter, Gosztola, Papp, Molnár P., Takács, Bozsó, Schneider. Edző: Nyitrai Ferenc.
Gsz.: Hollósi (2), Bárány (2), Tóth.
Kiállítva: Papp (16.), ill. Foki, Pavelka (mindkettő 71.).
A 12. percben Nyergest „ütötték el” 18 méterre a kaputól, a megítélt szabadrúgást Hollósi csavarta a jobb felső sarokba. 1–0. Négy perc múlva Pappot a játékvezető kiállította. A 41. percben Bárány hozta fel saját térfeléről a labdát, majd remekül passzolt Hollósi elé, aki elhúzta a labdát a kivetődő kapus mellett, majd higgadtan lőtt a hálóba. 2–0. Az 50. percben Tóth Z. adott keresztbe, Bárány megelőzte a kapust, majd az üres kapuba lőtt. 3–0. Két perc múlva Bárány tálalt a kilépő Tóth elé, aki higgadtan emelt a kifutó kapus felett a hálóba. 4–0. A 71. percben, egy Baán ellen elkövetett szabálytalanság után a játékvezető Fokit és Pavelkát kiállította. Egy perccel a vége előtt Bárányt akadályozta szabálytalanul a vendégkapus, a 11-est a sértett magabiztosan lőtte a jobb alsó sarokba. 5–0.
Mindent összevetve megérdemelten nyert ilyen arányban is a hazai csapat a fegyelmezetlenül játszó vendégekkel szemben.
Jók: Hollósi, Tóth Z., Bárány, ill. Gunter, Radnai, Bozsó.
Horváth László: – Sok boldogságot kívánunk a most nősülő játékosunknak, Jakab Ádámnak és feleségének, Andinak.
Nyitrai Ferenc: – Ez egy ilyen nap volt, fegyelmezetlen játékosaim partnerei voltak a játékvezetőnek, törvényszerű volt a súlyos vereség.