Csorna, 300 néző. V.: Borbás.

Lőre – Horváth, Csik, Szabados, Jakab, Buti, Nyerges (Fekete), Baán, Bárány (Nagy), Hollósi, Kajtár (Szücs). Edző: Horváth László.
Kovács – Tímár, Dencs, Remete, Hogyor, Zsebe, Kovács, Szente, Vágosi (Bordon), Vagusz (Zsigmond), Bencze. Edző: Péter Zoltán.
Gsz.: Hollósi (2), Horváth, Baán, Szabados, ill. Jakab (öngól).
A 8. percben Hollósi beadása után Horváth lőtt közelről a hálóba. 1–0. A 20. percben Nyergest buktatták a 16-oson belül, a büntetőt Hollósi lőtte a kapu jobb oldalába. 2–0. Kilenc perc múlva egy ártalmatlannak tűnő vendégfelívelés után Jakab a kimozduló kapus mellett fejelt a saját kapujába. 2–1. A 61. percben Hollósi magabiztosan értékesített egy újabb büntetőt. 3–1. A 82. percben Baán éles szögből lőtt a kapuba. 4–1. Hat perc múlva Buti beadása a kapus hasa alatt átcsúszott és a jókor érkező Szabados a hálóba vágta a labdát. 5–1.
Jók: Baán, Nyerges, Csik, Jakab, ill. Szente, Bencze.
Horváth László: – A mérkőzés egyes időszakában jól játszottunk, és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.
Péter Zoltán: – Nehéz helyzetünkben nagyon lassan, de azért alakulgatunk, küzdelmes év elé nézünk.