Csorna, 300 néző. V.: Kondákor.

Lőre – Szabados, Csík, Nagy (Szücs), Jakab, Buti, Nyerges, Baán (Fenyő), Bárány (Kajtár), Hollósi, Tóth. Edző: Horváth László.
Simon – Mesterházy, Szabó, Györkös, Babics, Kocsis (Kiss), Sebesi, Szilágyi, Makai, Bényi (Györkös Z.), Nagy. Edző: Lantai Balázs.
Gsz.: Tóth, ill. Nagy, Kiss.
A 17. percben Tóth Z. tette vissza a labdát a jó ütemben érkező Nyerges elé, aki 14 méterről a kapu fölé lőtt. Óriási helyzet volt. A 23. percben egy ártalmatlannak tűnő vendégfelívelés után Nagy Szabolcs és Bényi fejelt össze. Mindkét játékost a pár perc alatt kiérkező mentő a helyi kórházba szállította, sérülésük súlyosnak látszott, de szerencsére nem volt az, és 10 perc várakozás után a játék újraindult. A 31. percben Tóth Zoltán adott remekül középre, Hollósi közeli pörgetését Simon bravúrral védte. Öt perc múlva egy bal oldali partdobás után a védőkről lepattanó labdát Nagy kotorta a kapuba. 0–1. A 83. percben Hollósi rúgott 30 méterről egy szabadrúgást, a labda a felső lécről vágódott vissza, amelyre Tóth jól érkezett, és közelről a hálóba fejelt. 1–1. A 92. percben a hazaiak adtak el egy labdát a középpályán, ami után Makai ment el a bal oldalon, és beadását Kiss lőtte az üres kapuba. 1–2.
A mérkőzésen a hazaiak rengeteg hibával játszottak, így sajnos a végeredmény nem lehetett más, csak vendéggyőzelem, ha némi szerencsével is.
Jók: senki, ill. Szabó, Makai, Nagy
Horváth László: – Sok hibával tarkított mérkőzésen küzdöttünk az egy pontért, ami az utolsó utáni percben sajnos elúszott.
Lantai Balázs: – Összességében, ha szerencsével is nyertünk, egy kicsikét többet tettünk a sikerért. Gratulálok a csapatomnak.