Szöllősi

Edző: Berzsenyi Mária
Hétméteresek: 4/2
Kiállítások: 4 perc
A makói csapat mindössze a 9. percig bírta a lépést a győriekkel, 3–3 után azonban megléptek a hazaiak, s akkor lőttek gólt, amikor akartak. Miután a védekezés és a kapusteljesítmény is nagyszerű volt, gyorsan nőtt a két gárda között a különbség. Szünet után csak az volt a kérdés, hogy a cserékkel ismét megakad-e egy kicsit a gépezet, ám ezúttal ugyanolyan folyamatos volt a bajnok játéka, mint az első harminc percben.
A találkozó kétségkívül legnagyobb pozitívuma, hogy a mindössze 16 éves Drávai Gyöngyi az utolsó húsz percben ellenállhatatlanul játszott, s a fiatal átlövő – akivel a napokban kötött ötéves szerződést a klub – lett a találkozó legeredményesebb játékosa.
Róth Kálmán: – A győri utánpótlásedzők mindig csodát csinálnak.
Berzsenyi Mária: – Gratulálok a győrieknek, szenzációsan játszottak. Nekünk pedig még nagyon hosszú az út...
A férfi Magyar Kupában: Pápa–Rába Quelle-ETO 22–32. A győriek a szünetig csupán kétgólos előnyt szereztek. Utána kijött a két csapat között az osztálykülönbség.