2017. 05. 30. kedd - Janka, Zsanett 16°C | 29°C Még több cikk.

elektromos: újra az nb i-ért

Asztalitenisz

Dorog II–Győri Elektromos I 2–16. NB II-es férfimérkőzés. Az őszi eredményhez hasonlóan nagy különbségq győri győzelem született. Már a párosokat a vendégcsapat nyerte.

Március 31-én, szombaton 11 órai kezdettel az Elektromos- csarnokban fogadja a győri csapat a Celldömölk csapatát, amely legfőbb riválisa az NB I-be való jutásért folyó versenyben. A mérkőzés érdekessége, hogy a vendégeknél játszik a világbajnoki bronzérmes, korábbi Tromos-játékos, Vimi Roland. Nagy szükség lesz a szurkolók segítségére, mert ha ezen a mérkőzésen nyer a most második helyezett Tromos, akkor jövőre, a megyei bajnokságból indulva, saját nevelésq játékosokkal kilenc év elteltével térhet vissza az NB I-be.
Győztek: Lung D. 4, Paár D. 4, Papp G. 3, Markó A. 3, ill. a Papp–Paár és a Lung–Markó párosok.
Pölöskei Szörp–Győri Elektromos II 8–10. NB III-as férfimérkőzés. A sportszerq és nagy küzdelmet hozó találkozón az utolsó mérkőzésen dőlt csak el a két pont sorsa.
Győztek: Bella J. 4, Péntek G. 3, Márton Gy. 1, ill. Stanitz G. 3, Papp I. 2, Stanitz B. 2, Stanitz A. 1 és a Stanitz B.–Stanitz A., Papp I.–Stanitz G. párosok.
Nagyszerqen szerepeltek a Győri Elektromos VSK lány versenyzői a Budaörsön rendezett viadalon. A serdülő párosban Ladányi Dóra harmadik helyezést ért el. Az ifjúsági lányok közül a Lung Anita–Ladányi Dóra és Kovács Adrienn–Csáki Rita páros is felállhatott a dobogóra.
Egyéniben Kovács Adrienn élete egyik legjobb játékát nyújtva a legjobb nyolc közé jutásért megverte az első helyen kiemelt ifjúsági válogatott játékost, majd a négy közé jutásért egy másik válogatottat győzött le. Az elődöntőben már 3–0-ra vezetett, de elfáradt és végül a harmadik helyet szerezte meg.

Demonstrálnak a soproni hívek

A szombati, REAC elleni bajnokin demonstrációra készülnek a soproni szurkolók, így fejezve ki… Tovább olvasom