Pápa, 200 néző. V.: Szvorda.

Tóth A. – Mesterházi, Szabó A., Kiss Sz., Horváth I., Nagy R., Makkai R., Sebesi G., Makkai L. (Stall), Marosvölgyi (Gödri), Győri. Edző: Lantai Balázs.
Sipőcz – Tóth A., Radics, Szabó Cs., Németh L., Hegyi, Török, Polyák (László), Károlyi (Horváth R.), Tóth N. (Füsi), Korsós. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Tóth N., Károlyi, Sebesi (öngól).
A 8. perc hozta meg a Gyirmót vezető gólját. Károlyi szélvészgyors elfutással felvitte a labdát az alapvonalig, majd belőtte azt a kapu előterébe, a szemfüles Tóth N. két lépésről kapuba pofozta. 0–1. A 12. percben Hegyi buktatásáért megítélt szabadrúgást Károlyi végezte el az oldalvonal mellől, a kaputól mintegy 25 méterre. A keményen meglőtt labda a hazai védők segédletével a hálóban kötött ki. 0–2. A 25. percben Tóth N.–Korsós–Károlyi összjáték után utóbbi védhetetlen gólt ragasztott a bal alsó sarokba. 0–3.
A vendég gyirmótiak fél óra alatt eldöntötték a mérkőzés sorsát. A három rúgott gól láthatóan megfogta a pápaia- kat, szinte kizárólag a védekezésre koncentráltak. A második félidőben a játék kissé ellaposodott, a Gyirmót támadókedve alábbhagyott, de így is elmondható, Sipőcz kapuja egy lövéstől eltekintve nem forgott veszélyben. Végül magabiztos vendégsiker született.
Jók: Szabó A., Makai R., Sebesi G., ill. Radics, Hegyi, Károlyi.
Lantai Balázs: – A jobb csapat győzött, gratulálok a Gyirmótnak, további sikereket kívánok nekik.
Hannich Péter: – Sportszerű csapat ellen huszonöt perc alatt elértük a kívánt eredményt.