Pápa, 150 néző. V.: Tóth A.

Simon – Mesterházy, Szabó, Kiss (Györkös), Babics, Sebesi, Kocsis, Szilágyi (Bognár), Győri (Stall), Nagy, Makai. Edző: Lantai Balázs.
Kleizer – Tama (Dezamics), Bencsics, Áder, Horváth, Zsirai, Füsi, Deák, Licskai, Végh (Péter), Markó. Edző: Csorba János.
Gsz.: Stall, Nagy, Mesterházy, ill. Licskai (2).
A második félidő 3. percében egy bal oldali beívelésből Licskai 12 méterről bal lábbal, nagy erővel a kapu közepébe lőtt. 0–1. A 81. percben Stall csúsztatta a labdát a hosszú sarokba. 1–1. A 83. percben Nagy Zs. futott el a balszélen, majd a kimozduló kapus mögött, a 16-os sarkáról az üresen tátongó kapuba vágta a labdát. 2–1. A 88. percben, egy bal oldali szöglet után a rövid saroknál megcsúsztatott labdát a hosszú oldalon egyedül álló Mesterházy a kapu közepébe bólintotta. 3–1. A 90. percben a hazai kaputól 20 méterre, középen szabadrúgáshoz jutott a Kapuvár. Füsi laposan lőtt kapura, Simon bravúrral hárított, ám a kipattanó labdát Licskai 5 méterről a kapuba helyezte. 3–2.
A nyolcvan percig jól küzdő Kapuvár elfáradt, és a jobb erőnlétének köszönhetően megérdemelten győzött a Pápa.
Jók: Mesterházy, Stall, Makai, ill. Licskai.
Lantai Balázs: – Magunknak tettük nehézzé a meccset.
Csorba János: – A mérkőzés nagy részében jól küzdöttünk, a végén azonban súlyos hibákat követtünk el.