A válaszadók 56 százaléka adott vagy adna pénzt nászajándékba - derült ki az egyik portál közvélemény-kutatásából.
A 25-30 és 30-35 éves korosztály 61 százaléka, míg az idősebb korosztály 52 százaléka ajándékoz pénzt a frigyre lépő párnak. A NászajándékGuru.hu oldalon végzett felmérés alapján a megkérdezettek 25 százaléka wellness hétvégére szavazott, így az lett a második legnépszerűbb ajándék. A kristálypohár, a fotóalbum és a bor 15 százalékos támogatottságra tornázta fel magát.
A Mit nem adnál soha nászajándékba? kérdésre érkezett válaszok szerint kimentek a divatból a lakástextilek, az elektronikai cikkek és a lakásdekorációs termékek.
A Mit nem adnál soha nászajándékba? kérdésre érkezett válaszok szerint kimentek a divatból a lakástextilek, az elektronikai cikkek és a lakásdekorációs termékek.
hirdetés
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!
Lájkolom és követem a Delmagyar.hu-t
Megosztom a cikket a Facebookon
hirdetés
hirdetés
A címoldal témái

Föld alatti könyvtárt is terveztek Vásárhelynek: az Alföldi Galériában látható a pályázat eredménye
Közel háromtucatnyi terv érkezett arra a pályázatra, amelyet az új vásárhelyi könyvtárra és tudásközpontra írtak ki. Mindet a református ótemplom melletti térre, a Sarokház-épület helyére álmodták az alkotók.

Csendrendelettől hangos a város - lázadnak és petíciót írnak a szegedi vendéglátósok
Megoldást nem hoz, ellenben a magánszemélyek érdekeit is sérti az a zajrendelet-tervezet a Jobbik szerint, amit pénteken fogadhat el a közgyűlés. A KDNP-frakció módosító indítványt is benyújtott, szerintük jogellenes az előterjesztés, és akár a politikai nyomásgyakorlás eszközéül is szolgálhat.
Olvasóink írták
+ a 2. rész is.”