2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -2°C | 4°C

Fél óra remény

kosárlabda

A soproniak színmagyar csapattal léptek pályára a szezonzáró mérkőzésükön és rögtön állva hagyták a még a bennmaradásért küzdő tolnaiakat. A negyed második felében Krasznai vezetésével 4 pontra feljött a Dombóvár, de a hajrá a sÖrdögöké volt, akik a második negyed közepéig őrizték 5–8 pontos előnyüket, s öt pont előnnyel fordultak a soproniak. A hazaiak a zárószakasz közepén érték utol az ekkor már rosszul célzó soproni csapatot. Csaplár-Nagy egy ideig versenyben tartotta a sÖrdögöket, ám a végjátékban Palotai kipontozódása után, a hazaiak fiatal játékosa, Szilágyi ügyes megmozdulásai ellen már nem volt ellenszerük a vendégeknek.

Sterbenz László: – Sikeres szezont zártunk, köszönet érte mindenkinek, aki segített nekünk.

Ígéretesen játszott a magyar válogatott Anglia ellen

A magyar labdarúgó-válogatott Manchesterben Anglia vendége volt, és 3–1-re kikapott. Tovább olvasom