Kozma – Kollár, Szirtesi, Kojenovics, Trampler, Móri (Ribi), Gálos, Domján, Bojtor, Tsupik (Farkas), Földes. Edző: Komjáti András.
Sánta – Tóth A. (László), Földes, Radics, Szabó Cs., Nagy L., Károlyi (Kun), Polyák, Horváth R., Oross, Weitner. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Farkas, ill Oross,

Weitner.
A 14. percben Károlyi, Polyák, Weitner volt a labda útja, utóbbi beadása Orosst találta ziccerhelyzetben, de a gyirmóti csatár nagy helyzetben a jobb alsó sarok mellé lőtt. A 74. percben Ribi futott fel a bal oldalon, mintaszerű beadására a frissen beállt Farkas érkezett, és közelről a hálóba passzolta a labdát. 1–0. A 85. perc meghozta a Gyirmót egyenlítő találatát. László megmozdulása a jobb oldalon gólt eredményezett. Szorongatott helyzetből kapura lőtt, a labda a védőkről kipattant, és azt a jó helyen lévő Oross élesen a hosszú sarokba lőtte. 1–1. A 92. percben Weitner bolondította meg a belső védőket, majd nagyszerűen eltalált lövéssel 16 méterről beállította az 1–2-es végeredményt.
Két nagyszerűen felkészített csapat küzdelméből színvonalas mérkőzés kerekedett. A vendégek dicséretére szól, hogy hátrányos helyzetből fordítani tudtak, és mint a krónikából kiderül, az utolsó percig hajtottak.
Jók: Földes, Kollár, Rampler, ill. az egész csapat.
Komjáti András: – Ellentétes félidők voltak, az első félidőben a Gyirmót, a második játékrészben mi játszottunk jobban. Súlyos egyéni hibák miatt tudott fordítani a vendégegyüttes.
Hannich Péter: – Igazságos eredmény született.