Gyirmót, 500 néző. V.: Arany.

Sánta – Tóth A., Radics, Pék, Szabó, Nagy L. (László T.), Horváth R., Török, Károlyi, Füsi (Tóth N.), Korsós (Hegyi). Edző: Hannich Péter.
Kovács A. – Ambrus, Fehér, Benedeczki, Mészáros, Barics, Tamási, Kiss T., Búzás (Bán), Báló (Pulcz), Varga (Gábor G.). Edző: Lengyel Ferenc.
Gsz.: Barics, Varga.
Gyászszünettel kezdődött a mérkőzés, a Gyirmót elveszítette egyik hűséges szurkolóját, Horváth Györgyöt.
A 60. percben a bizonytalankodó hazai védők statisztálása mellett Barics közelről talált a hálóba. 0–1. A 64. percben Tóth fejjel csúsztatott egy labdát a bal oldalon felfutó Károlyinak, aki jó helyzetből fölédurrantott. A 71. percben a megzavarodott hazai védők mellett Varga L. lőtt laposan a hálóba. 0–2.
Az első félidő kiegyenlített játékot hozott. A második játékrészben a szembetűnő paksi magassági fölény, az agresszívabb játék nem feküdt a hazaiaknak.
Jók: Radics, ill. Varga, Barics, Tamási, Búzás.
Hannich Péter: – Kemény, agresszív mérkőzésen kétszer fejjel megvert bennünket az ellenfél, ezért szenvedtünk vereséget.
Lengyel Ferenc: – Második félidei játékunkkal ismét kapott gól nélkül, magabiztosan nyertünk.

Százharmincmilliós fejlesztés Nyúlon

Állami támogatással és saját forrásból, hitellel, két nagy terménytárolót építtetett a helyi… Tovább olvasom