Gyirmót, 600 néző. V.: Király.

Sánta – Tóth A. (Kun), Radics, Pék, Szabó Cs., Nagy L. (László T.), Vörös, Török, Polyák, Weitner, Korsós (Tóth N.). Edző: Hannich Péter.
Bardi – Pogacsics, Czafit, Páli K., Harth, Purt, Páli A. (Kalmár), Györe, Németh, Rompos (Kerek), Varsányi (Varga). Edző: Glázer Róbert.
Gsz.: Korsós A. (2), ill. Czafit, Kerek.
Az 5. percben egy jobb oldalra bejátszott labdát Korsós közelről a hálóba passzolt. 1–0. Az 50. percben Korsós büntetőből növelte az előnyt. 2–0. Három perc múlva a Hévíz is 11-eshez jutott. A 11-est Czafit lőtte a hálóba. 2–1. A 81. percben Czafit élesen belőtt labdáját a frissen beállt Kerek továbbította a hálóba. 2–2.
Mély talajú pályán, barátságtalan időben nem sikerült a három pontot otthon tartani a Gyirmótnak, bár helyzetei alapján ezt megérdemelte volna.
Jók: Radics, Korsós, ill. Bardi, Györe, Czafit, Purt.
Hannich Péter: – Saját magunknak köszönhetjük a döntetlent. Valami megváltozott a szünetben...
Glázer Róbert: – Győzelmet szalasztottunk el, holott a második félidőben sokkal többet birtokoltuk a labdát. Nagyon sok sikert kívánok a Gyirmótnak.