Sánta – Radics, Horváth R., Szabó Cs., Nagy L., Török, Polyák (Hegyi), László, Károlyi, Weitner, Korsós (Tóth N.). Edző: Hannich Péter.
Molnár M. – Villányi, Szalai, Trampler, Béres (Kovacsics), Ribi, Domján, Gálos, Szilágyi (Bojtor), Móri, Földes. Edző: Komjáti András.
Gsz.: Weitner (2), Tóth N., ill. Villányi, Kovacsics.
Kiállítva: Horváth R. (54.), ill. Villányi (91.)
12. p: Villányi egyedül tört kapura, majd a kifutó Sánta mellett a jobb alsó sarokba lőtt. 0–1.
20. p: Korsós a jobbszélről nagyszerű labdával játszotta meg Károlyit, aki nem tétovázott, hatalmas lövést eresztett meg, amely Weitneren irányt változtatva, Molnár kapust becsapva került a hálóba. 1–1.
60. p: A megfogyatkozott Gyirmót vezetést szerzett. Weitner védhetetlen gólt lőtt a jobbösszekötő helyéről a léc alá. 2–1.
73. p: Kovacsics egalizálta az eredményt egy középről jól eltalált lövéssel. 2–2.
87. p: Egy bal oldali szöglet után Tóth N. nagyszerűen emelkedett fel, s pompás fejessel ismét előnyhöz juttatta a Gyirmótot. 3–2.
Nagyszerű fegyvertényt hajtott végre a Gyirmót gárdája. Az 54. perctől megfogyatkozva, hatalmas küzdelemben, magas színvonalú mérkőzésen megérdemelt hazai siker született a másodosztály legstílusosabb, bajnokságra is esélyes csapata ellen.
Jók: mindenki, ill. senki.
Hannich Péter: – A második félidőben fantasztikusan játszottunk, tulajdonképpen ezért dolgoztunk a téli felkészülésben. Közel kerültünk a dobogóhoz.
Komjáti András: – Nagyfokú figyelmetlenségünknek köszönhetjük vereségünket. Amíg nem gondolkodunk a pályán, és ilyen taktikai fegyelmezetlenségek fordulnak elő, meglepetések érhetnek bennünket.