Sánta – Földes, Radics, Kun, Szabó Cs. (Tóth N.), Pék, Nagy L., Horváth R., Polyák, Károlyi (László), Oross (Bieder). Edző: Hannich Péter.
Tarczy – Kállai, Pogacsics (Kovács Zs.), Balogh, Kovács R. (Simon), Varga L., Bene, Lajer, Györe, Kárpáti (Kutics), Fleischhacker. Edző: Glázer Róbert.
Gsz.: Tóth N. (2), ill. Kárpáti (11-esből).
Kiállítva: Simon (87.).
Változatos, kiegyenlített mezőnyjáték után fél óra elteltével adódott helyzete a Gyirmótnak. Nagy L. szögletét Oross csúsztatta fejjel kapura, Tarczy kapus azonban jó reflexszel hárított a gólvonalon. Nagy L. szögletei egyébként többször is zavart keltettek a vendégkapu előtt, s ez a 49. percben góllá érett. A frissen beállt Tóth N. közelről talált be a kapuba. 1–0. Az 57. percben Kárpáti ugrott ki középen, a büntetőterületen belül, ahol Földes és Horváth R. közös erővel szabálytalanul szerelték, amiért a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt a sértett végezte el, magabiztosan lőtt a hálóba. 1–1. A 62. percben ismét sarokrúgást követően zörgött a Hévíz hálója. Károlyi nagyszerűen csavarta be a labdát, s Tóth N. ismét jó helyen volt, fejjel a léc alá juttatta a labdát. 2–1. A 87. percben Simont második sárga lapja után a játékvezető kiállította.
A Gyirmótnak harcos, jó játékkal sikerült begyűjtenie a három pontot egy masszív, jó képességű csapattal szemben.
Jók: Radics, Tóth N., Nagy L., Kun, ill. Tarczy, Balogh, Lajer, Györe.
Hannich Péter: – Megérdemelt a siker, gratulálok a csapatomnak.
Glázer Róbert: – Nagyon tartalékos együttesünk két pontrúgás, illetve a rossz bírói ítéletek miatt, melyek bennünket sújtottak, maradt alul.