Gyirmót, 400 néző. V.: Szilasi.

Sánta – Földes, Radics (Németh L.), Kun, Pék, Nagy L. (László T.), Horváth R., Szabó Cs., Károlyi, Oross (Tóth N.), Weitner. Edző: Hannich Péter.
Kuczkó – Miskovics (dr. Matus P.), Horváth P., Pókos, Borbély (Gyaraki), Horváth A., Fónai, Rácz (Tolnai), Nikolic Nemanja, Varga Z. (Vass). Edző: Dárdai Pál.
Gsz.: Oross, Tóth N., ill. Tolnai.
6. p: Szabadrúgáshoz jutott a hazai gárda. Károlyi remekül az oldalvonal közeléből, jobb oldalról a kapu előterébe csavarta a labdát, melyet Oross nagyszerű fejessel küldött a léc alá. 1–0.
68. p: Tolnai egy előrevágott labdával ugrott ki a jobbösszekötő helyén és a kifutó Sánta mellett a kapu bal oldalába lőtt. 1–1.
80. p: Nem sokáig örülhettek a barcsiak, mert a hazaiak is nagyobb sebességre kapcsoltak. Egy tetszetős gyirmóti támadást követően Tóth N. nagyszerű találatával megszerezte csapata második gólját, amely egyben a Gyirmót győzelmét jelentette. 2–1.
Az első 45 perc hazai fölényt hozott sok hazai helyzetekkel, míg a második játékrészben egy agresszívabb Barcsot láthattak a nézők futballozni. Összességében egy küzdelmes mérkőzésen a Gyirmót megérdemelten tartotta otthon a három pontot, mert döntetlen állásnál mozgósítani tudta tartalékait és a véghajrában Tóth találatával megszerezte a győzelmet.
Jók: Horváth R., Szabó Cs., Oross, ill. Horváth P., Fónai, Varga Zs.
Hannich Péter: – Az első 15 perc alatt több góllal vezethettünk volna, majd egy kicsit ráültünk az eredményre, de a végén ismét felpörögtünk.
Dárdai Pál: – Nem érdemeltünk vereséget, hiszen a futballt mi játszottuk, mégis a hazaiak szerezték meg a győzelmet.