Sipos – Baráth, Rajos (Manganelli), Mihalecz (Imre), Subicz, Kaj, Andorka, Balassa, Nagy G., Hegyi (Schimmer), Guzmics. Edző: Aurtner Tamás.
Sánta – Földes, Pék, Kun, Szabó Cs., Nagy L. (Török), Horváth R., Polyák (Németh L.), Károlyi, Oross (Tóth A.), Weitner. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Hegyi, Rajos, Andorka (11-esből).
Kiállítva: Horváth R.,

Weitner.
47. p: Nagy G. kevergetett a jobb oldalon, majd a szögletzászló közeléből kapu elé játszott, s Hegyi közelről a hálóba lőtt. 1–0.
60. p: Tetszetős jobb oldali támadás futott a hazaiak jóvoltából. Mihalecz jó érzékkel játszott középre, Rajos pedig védhetetlenül lőtt a kapuba. 2–0.
67. p: Egy kapu előtti kavarodásnál a büntetőterületen belül Horváth R. kezére pattant a labda, s mivel volt már egy sárgája, kiállította Török. A megítélt 11-est Andorka magabiztosan értékesítette. 3–0.
80. p: Weitnernek támadt konfliktusa egy Haladás-játékossal, ezért a bíró neki is felmutatta a pirosat. Török ezután Hannich edzőt a kispad elhagyására szólította fel.
Az első félidő kiegyenlített játékot hozott. A második játékrészben a Haladás a megszerzett előny birtokában mezőnyfölényben játszott, s helyzeteit könyörtelenül kihasználta.
Jók: mindenki, ill. senki.
Artner Tamás: – A pályán még veretlenek vagyunk, a második félidei játékunk alapján megérdemelten nyertünk.
Hannich Péter: – A második félidőben két fegyelmezetlenségünk eldöntötte a mérkőzést és ehhez megvoltak a segítők.

Szegeden kezdődött a forradalom

Szeged kerüljön be a történelembe, tegyük helyére az itt történteket! Ez a jelentősége annak, hogy… Tovább olvasom