Győr, 500 néző. V.: Kiss N.

Molnár – Máté, Orovecz, Császár (Csikós), Fajkusz, Kertész (Gollovitzer), Imrik, Germán, Kovács L., Oross, Czetti. Edző: Szapor Gábor.
Viniczai – Balogh, Kenéz, Máj, Wettorazzi, Graszl N., Buza, Makovi, Ágoston (Földes), Cupik, Graszl K. (Petronovics) Edző: Kolonics Zoltán.
Gsz.: Petronovics.
26. p: Egy jobbról keresztbe lőtt labdát Petronovics tizenhat méterről a hosszú sarokba bombázott. 0–1.
A mérkőzés első húsz percében három óriási helyzetet hibáztak el a hazaiak. A vendégek az első kapura lövésükből gólt értek el, így hiába volt nagy fölényben a DAC, a lelleiek vonulhattak előnnyel a pihenőre. A második félidőben a nádorvárosi csapat óriási energiákat mozgósított, de a rossz helyzetkihasználásuk miatt vesztesen hagyta el a pályát.
Jók: Orovecz, Fajkusz, Imrik, ill. Viniczai, Makovi, Cupik.
Szapor Gábor: – Egykapuztunk, végigtámadtuk a mérkőzést, ziccerek sokaságát hagytuk ki, és egy elkerülhető góllal szenvedtünk vereséget.
Kolonics Zoltán: – Erre a győzelemre nagyon nagy szükségünk volt, mindent meg is tettünk érte.

Győrbe jön a Volkswagen

Tizenkét évvel az Audi győri letelepedése után újabb német autógyártó világcég alapít leányvállalatot a Kisalföld megyeszékhelyén. Wolfgang Freund a Volkswagen százszázalékos tulajdonában levő Auto Vision cég telephelyekért felelős ügyvezető igazgatója elmondása alapján a Volkswagen győri gyárában futóművek készülnek majd a következő év elejétől. Tovább olvasom