Molnár L., – Máté, Vasas, Szabadfi, Baumgartner, Fajkusz (Pákolicz), Imrik, Kovács L., Lajtos, Korsós (Da Silva), Herczeg (Czanik). Edző: Nagy László.
Máté – Pénzes, Hoffmann (Potemkin), Nagy I., Micskó (Szauter), Nagy A., Géczy, Tóth, Riedl, Simon, Kozul. Edző: Ivan Katalinic.
Gsz.: Kozul (öngól), Baumgartner, Lajtos, Pákolicz, ill. Tóth, Riedl, Grósz.
9. p: Jobb oldali vendégszabadrúgás után Tóth fejelt a kapuba. 0–1.
15. p: Korsós lépett ki a lesre játszó védők között, lövését a kapus bravúrral védte, de a kipattanó labdát Kozul fejelte a hálóba. Öngól. 1–1.
22. p: Egy újvárosi átlövés megpattant a hazai védőkön és a szemfüles Riedl a kapuba lőtt. 1–2.
70. p: Kovács L. szögletét Pákolicz csúsztatta fejjel és a jól helyezkedő Baumgartner a hálóba pofozta a labdát. 2–2.
74. p: Da Silva jó cselekkel tört be a tizenhatoson belülre, továbbítását Lajtos vágta a léc alá. 3–2.
88. p: Kovács L. kitűnő jobb oldali szabadrúgását Pákolicz bombázta a kapuba. 4–2.
90. p: Egy legurított szabadrúgást Grósz 20 méterről nagy erővel a bal sarokba lőtt. 4–3.
Nagy iramú, változatos mérkőzésen a kék-fehérek második félidei ragyogó játékukkal megérdemelten győzték le kitűnő ellenfelüket.
Jók: Baumgartner, Lajtos, Pákolicz, ill. Hoffman, Tóth.
Nagy László: – Fantasztikus mérkőzésen bravúros győzelmet arattunk egy kiváló csapat ellen.
Ivan Katalinic: – Az első félidőben nem használtuk ki a helyzeteket, a másodikban pedig érthetetlenül visszaálltunk.