Győr, 800 néző. V.: Sóthy.

Molnár L. – Orovecz, Császár, Páles, Murinai, Fajkusz, Máté (Portulez), Kottán (Gulyás), Herczeg, Korsós, Germán (Borsi). Edző: Preszeller Tamás.
Sipos – Rajos (Schwimmer), Subicz, Mihalecz (Sipos), Kaj, Andorka, Balassa, Tóth P., Nagy, Hegyi (Finta), Guzmics. Edző: Artner Tamás.
Gsz.: Korsós, ill. Schwimmer.
88. p: Hazai rohamok közben egy bal oldali vendégtámadás végén Schwimmer lőtt a hálóba. 0–1.
91. p: Egy védőkről lecsorgó labdát a szemfüles Korsós a kapuba gurított. 1–1.
A nyugat-dunántúli rangadó kiegyenlített játékkal, jó iramban kezdődött. A játék helyett inkább a küzdelem dominált, sok párharccal, ütközéssel. Mind a két csapat jól megszervezte a védekezését, ezért kevés helyzet alakulhatott ki. A második félidő végén megszerezte a Haladás a vezetést, de a jól küzdő DAC válaszolni tudott, így megérdemelt döntetlennel zárult a mérkőzés.
Információnk szerint a mérkőzés után a rendőrség három vendégszurkolót előállított.
Jók: Orovecz, Császár, Kottán, Korsós, ill. Balassa, Kaj, Subicz.
Preszeller Tamás: – Mindkét csapat nagyon megszervezte védekezését és ebből adódóan kevés helyzet alakult ki. A küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született.
Artner Tamás: – Küzdelmes, hajtós mérkőzésen az utolsó percben történő figyelmetlenség miatt nem tudtunk nyerni.
A győri Revita TV kedden 19.35 órakor sugározza a mérkőzés felvételét.