Győr, 500 néző. V.: Demeter.

Horváth T. – Csikós, Fajkusz, Keszei, Császár, Kovács H., Baumgartner (Kertész), Gollovitzer (Czetti), Kovács L., Oross, Herczeg (Csintalan). Edző: Nagy László.
Stublics – Szabó Sz. (Tamás), Kállai, Hornyák, Szabó M., Kovács A., Lakatos, Honti, Huzmi (Dede), Horváth Gy., Dezmon. Edző: Horváth Lajos.
Gsz.: Császár, Kertész, ill. Szabó Sz.
Az 52. percben Gollovitzer szögletét Császár fejelte a kapu bal oldalába. 1–0. Hat perc múlva Herczeg pontos beadását Kertész vágta a kapuba. 2–0. A 64. percben Szabó Sz. a kivetődő kapus mellett lőtt a hálóba. 2–1.
Jók: Császár, Kertész, Keszei, ill. Hornyák, Huzmi.
Nagy László: – A második játékrészre feljavult a játékunk, megérdemelten győztük le a jól játszó vendégeket.
Horváth Lajos: – Hibáinkkal önmagunkat vertük meg.