Tóth – Drobnitsch, Koltai, Andrejcsák, Plachy, Buza (Göblyös), Szeitz (Hegedűs), Szalka, Görgits, Horváth, Molnár (Szabó). Edző: Turány Imre.
Farkas – Németh (Polonkai), Horváth (Csopaki), Szirtesi, Nagy, Sallai, Cseri (Fekete), Kapcsos, Kovács, Nyerges, Török. Edző: Urbán Flórián.
Gsz.: Szalka, ill. Nyerges (2), Csopaki, Török, Sallai.
Kiállítva: Göblyös, ill. Nagy G.
Az első félidőben nem látszott meg a két csapat között az osztálykülönbség. A REAC többet támadott, de a hazai csapat jól védekezett és erejéből kontrákra is futotta. Üdítő volt a Jánossomorja játéka az előző bajnoki mérkőzésekhez képest.
A második félidőben nagyobb sebességre kapcsolt a REAC, az 50. percben egy ötletes szabadrúgásból Csopaki szerzett vezetést a vendégeknek. Erre egy percen belül Szalka szép góllal válaszolt. A 77. percben egy szerencsés góllal Nyerges szerezte meg a vezetést a vendégeknek. Ezután a hazaiak elfáradtak, s a 85. percben Nyerges növelte a vendégek előnyét, majd Török és Sallai is eredményes volt. 1–5.
Mindvégig jól küzdött a hazai csapat, feledtetve a bajnoki rosszabb szereplését. Az NB I-es REAC erőnlétben volt jobb a hazaiaknál, az utolsó percekben fölényüket gólokra is váltották.
Jók: Tóth, Koltai, Horváth, ill. senki.
Turány Imre: – Nyolcvan percig egyenlő ellenfelei voltunk első osztályú vetélytársunknak, de az utolsó tíz percben elfáradtunk és ez komolyabb vereséghez vezetett.
Urbán Flórián: – Szörnyű játékkal jutottunk tovább.