Török – Buza (Zalka), Koltai, Andrejcsák (Göblyös), Plachy, Szalka, Hegedüs, Molnár (Szabó), Görgics, Kovács, Horváth. Edző: Turány Imre.
Lőre – Csík, Nagy, Nyerges L. (Szabados), Fenyő, Jakab, Bárány (Szücs), Tóth (Kajtár), Hollósi, Nyerges Á., Németh. Edző: Horváth László.
Gsz.: Hegedüs, ill. Hollósi (3), Nyerges Á., Kajtár.
Kiállítva: Szalka.
A 12. percben a hazai védelmet Nyerges Á. hagyta faképnél és tolta el a kapus mellett a labdát. 0–1. A 43. percben a hazai védők hibáját Hollósi használta ki és növelte a vendégek előnyét. 0–2.
Hat perccel a szünet után a hazai 16-oson belül feleslegesen kézzel ért Szalka a labdához, a kiállítás után a jogos 11-est Hollósi értékesítette. 0–3. Két perc múlva Horváth kapufája jelentett először igazán veszélyt a vendég Csorna kapujára. Egy perc múlva Hollósi érkezett a beívelt labdára és könyörtelenül növelte a vendégek előnyét. 0–4. A 69. percben a hazaiak a játékvezetőkkel vitatkoztak, Kajtár pedig tovább növelte a vendégek előnyét. 0–5. Három perccel a vége előtt a hazaiak szépítő gólját egy szöglet után Hegedüs szerezte meg. 1–5.
A mindvégig enerváltabban játszó hazaiak ellen a sokkal lendületesebb csornai csapat korán megszerezte a vezetést, ez megnyugtatta a vendégeket.
A Csorna végül megalázó vereséget mért a hazaiakra.
Jók: Horváth, Hegedüs, ill. mindenki.
Turány Imre: – Fegyelmezetlenségünk, balszerencsénk és akarati tényezők sorozata vezetett a súlyos vereséghez.
Horváth László: – A második félidő elején rúgott gyors két gól és a kiállítás eldöntötte a mérkőzést.

Százharmincmilliós fejlesztés Nyúlon

Állami támogatással és saját forrásból, hitellel, két nagy terménytárolót építtetett a helyi… Tovább olvasom