Jánossomorja, 200 néző. V.: Papp.

Pánczél – Plachy, Görgits, Nagy, Zalka, Horváth, Hegedűs, Németh I Zs. (Molnár), Drobnitsch (Göblyös), Németh B., Tóth (Németh II Zs.). Edző: Lenzsér Zsolt.
Simon – Mesterházi, Szabó, Kiss, Györkös, Horváth I., Babics, Sebesi (Gödri), Makai, Győri (Nagy), Marosvölgyi. Edző: Lantai Balázs.
Gsz.: Horváth I.
A mérkőzés első negyedórája kiegyenlített játékot hozott. Ezután a vendégek egy időre átvették a játék irányítását. A 21. percben a pápaiak jobb oldalról ívelték középre a labdát, Horváth I. pedig a kapuba továbbította a labdát. 0–1. A második félidő kezdőrúgását a jánossomorjai származású, MTK-s Nikházi Márk végezte el, aki a Portugáliában U17-es EB-selejtezőn remekül szerepelő válogatott tagja volt. Ezután a hazai csapat nagyobb fokozatra kapcsolt, szorongatott, de gólt képtelen volt elérni. A mérkőzésen nem látszott a két csapat közötti helyezéskülönbség.
Jók: Nagy, Plachy, Görgits, Zalka, ill. Szabó, Horváth, Babits.
Lenzsér Zsolt: – Mezőnyben jobban játszottunk, helyzeteink is voltak, az ellenfél helyzet nélkül elvitte a három pontot.
Lantai Balázs: – Ma egy góllal bizonyultunk jobbnak az ellenfélnél. Sok sikert kívánunk a Somorjának.