Jánossomorja, 100 néző. V.: Schmeillbach.

Pánczél – Plachy, Göblyös, Nagy G. (Tóth T.), Zalka, Szalka, Drobnitsch (Horváth J.), Hegedűs, Németh I. Zs., Görgits, Németh II. Zs. (Németh B.). Edző: Lenzsér Zsolt.
Pogacsics – Keveházi, Hegyesi, Kütsön, Ács, Buzási, Kothárm, Fodor, Kovács, Horváth, Bagó (Takács). Edző: Szabó Imre.
Gsz.: Szalka, Görgits, Zalka.
A 26. percben Hegedűs ugratta ki nagyszerű labdával Görgitset, aki nem hibázott. 1–0. A 35. percben Szalka elé pattant a labda a vendégek 16-osánál, aki egyet igazított rajta, majd higgadtan a hosszú sarokba csavart. 2–0. A 60. percben egy jobbról belőtt szögletre Zalka érkezett jól és fejelt a kapuba. 3–0. A nagy eső ellenére jól előkészített pályán kezdték a csapatok a mérkőzést. Az első félidőben a hazaiak ragadták magukhoz a kezdeményezést. Agresszív játékuknak köszönhetően kétgólos vezetésre tettek szert. Meglepetésre a második félidőt a Keszthely kezdte jobban, de az újabb hazai gól megtörte a vendégek lendületét.
A hazaiak motiváltabban játszottak, egységesebb csapat benyomását keltették és megérdemelten tartották otthon a három pontot.
Jók: Plachy, Görgits, Németh II. Zs., Hegedűs, ill. Kütsön, Horváth.
Lenzsér Zsolt: – Jól küzdöttünk, mindenki odatette magát és ez meghozta az eredményt.
Szabó Imre: – Gratulálok a hazai csapatnak, teljesen megérdemelten nyerték meg a mérkőzést. Úgy érzem, sokáig ünnepeltük a múlt heti győzelmünket.

Júniusi letölthető sudoku!

Folytatódik Sárdi Tibornak, az "Ész Ász Top 100" játék győztesének új logikai játéka a sudoku.… Tovább olvasom