Pánczél – Plachy, Drobnitsch V., Göblyös, Hegedüs (Buza), Szalka, Zalka, Németh B., Nagy, Németh II. Zs. (Tóth T.), Molnár. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Tánczos – Bencze, Károli, Cserfő, Németh, Fekete, Mixtai, Virág, Bazsonyi (Bek), Törtei, Tóth. Edző: Hanusz János.
Gsz.: Molnár (11-esből), Németh B., ill. Tóth, Bazsonyi.
A 19. percben a vendégek szabadrúgáshoz jutottak, a veszélyes lövés Pán-

czélról még kipattant, az érkező Tóth azonban nem hibázott. 0–1. Hat perc múlva a hazai védők szabadrúgást reklamáltak, a játékvezető sípja azonban néma maradt, és az először eszmélő Bazsonyi a hosszú sarokba ívelt. 0–2. A 37. percben a hazai csapat jogos 11-eshez jutott, a büntetőt Molnár higgadtan értékesítette. 1–2. A 46. percben Németh B. ugrott ki jól, és okosan lőtte el a labdát a vendégkapus mellett. 2–2.
Az alacsony színvonalú mérkőzésen reá-

lis döntetlen született.
Jók: Plachy, Drobnitsch, Göblyös, ill. Tánczos, Törtei.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Küzdelmes mérkőzésen 0–2-ről fel tudott állni a csapat, ezért dicséretet érdemel. Igazságos eredmény született.
Hanusz János: – Az idény leggyengébb játékát nyújtottuk, kár érte.