2018. 01. 17. szerda - Antal, Antónia -1°C | 8°C Még több cikk.

Jánossomorja

0 (0) Kapuvár 1 (1)

Jánossomorja, 150 néző. V.: Schnellbach.

Sipőcz – Görgics, Horváth, Buza (Szalka), Körmendi (Németh B.), Rozsos, Göblyös, Koltai, Drobnitsch V. (Zalka), Szeitz, Plachy. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Kleizer – Bencsics, Áder, Horváth, Deák, Tóth, Hegyi, Markó (Kovács), Végh (Toma), Licskai, Péter (Zsirai). Edző: Csorba János.
Gsz.: Péter.
A tabellán elfoglalt helyüknek megfelelően kezdtek a csapatok. Az első igazán említésre méltó esemény a 14. percben volt, a hazaiak kerültek helyzetbe, Horváth lövésénél csak a kapufa mentett. A 32. percben a hazaiak kapuja előtt pattogott a labda, Péter elé került, aki higgadtan lőtt a kapuba. 0–1. A 44. percben ismét a hazaiak kapuja volt veszélyben, Sipőcz bravúrral mentett.
Igazi kiesési rangadó volt a mérkőzés. Mindkét csapat nagyon sok hibával játszott, két-három pontos passznál egyik csapat sem volt többre képes. A második félidőben a hazaiak többet támadtak, de támadásaikban továbbra sem volt elképzelés, átütő erő, akik hetedik mérkőzésükön nem rúgtak gólt.
Jók: Koltai, Szeitz, ill. Bencsics, Licskai, Deák.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Katasztrofális mérkőzés, két gyenge, megyei első osztályú csapat.
Csorba János: – Nagyon fontos találkozón, úgy érzem, megérdemelten nyertünk.