Nagyberki, 250 néző. V.: Sóti.

Strublics – Jagodics (Dede), Silva, Mező, Gellér, Szabó Sz., Kollega (Kerek), Lakatos, Kovács N., Desmond, Horváth Gy. Edző: Horváth Lajos.
Sánta – Tóth A., Radics, Földes, Szabó Cs., Nagy L. (László T.), Polyák, Horváth R., Károlyi (Németh L.), Weitner, Oross (Tóth N.). Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Desmond, ill. Weitner (2).
A 28. percben Radics ment el középen, Weitnerhez passzolt, aki váratlanul lövésre szánta el magát, a labda a kapus feje fölött vágódott a hálóba. 0–1. A 30. percben Weitner közelről laposan a kapu közepébe lőtt. 0–2. A 70. percben Horváth Gy. a jobb oldalon felfutó Desmondhoz passzolt, aki futtából nagy gólt lőtt. 1–2.
Jók: Mező, Desmond, Horváth Gy., ill. Sánta, Weitner, Radics, Oross.
Horváth Lajos: – Kihagytuk a ziccereinket, így tulajdonképpen három pontot ajándékoztunk ellenfelünknek.
Hannich Péter: – Minden idegenbeli győzelmet meg kell becsülni. Látjuk hibáinkat, dolgozunk ezek kijavításán.