Kapuvár, 150 néző. V.: Szvorda.

Kleizer – Bencsics, Riedinger, Szabó D., Böcskör, Horváth A. (Varga L.), Markó, Horváth Gy., Áder, Pintér, Licskai. Edző: Csorba János.
Gelencsér – Hegedüs, Bárány, Tóth B., Lukácsa, Szilágyi (Németh K.), Viski, Molnár, Kiss M. (Tóth Sz.), Sinkó (Ángyán), Bárdosi. Edző: Csáki László.
Gsz.: Böcskör, ill. Kiss M.
A 37. percben egy jobb oldali szabadrúgás után Kleizer csak kiütni tudta az erős lövést és a dermedten álló hazai védők közül Kiss Márton közelről a hálóba fejelt. 0–1. Szünet után megváltozott a játék képe. A Kapuvár ragadta magához a kezdeményezést és az 55. percben megérdemelten egyenlített. Böcskör tört előre a 16-oson belül az alapvonalig, beadásába a becsúszó Bárány kézzel ütött bele. A megítélt büntetőt Böcskör a kapust becsapva a bal sarokba lőtte. 1–1.
Összességében ellentétes félidők után a Tapolca némi szerencsével vihetett haza egy pontot.
Jók: Bencsics, Böcskör, ill. Gelencsér, Molnár, Hegedüs.
Csorba János: – A második játékrészben megfordíthattuk volna az eredményt, ha a kapu előtt határozottabbak vagyunk.
Csáki László: – A második félidő alapján a döntetlen igazságos, de ha a helyzeteinket jobb százalékban értékesítjük, már az első játékrészben eldőlt volna a találkozó.

Százharmincmilliós fejlesztés Nyúlon

Állami támogatással és saját forrásból, hitellel, két nagy terménytárolót építtetett a helyi… Tovább olvasom