Kapuvár, 300 néző. V.: Kercsmarics.

Kleizer – Horváth P., Bencsics, Tóth B., Szabó D., Horváth Gy., Markó, Szűcs Á. (Kovács D.), Böcskör. Füsi, Mozsolits (Végh). Edző: Csorba János.
Tóth J. – Szabó I., Kovács Zs., P. Szabó N., Fábián, Szélessy, Ádám, Fehér (Lődör), Csernák, Takács A. (Maár), Nagy A. Edző: Simon Miklós.
Gsz.: Mozsolits, Füsi, ill. Csernák.
A 18. percben Füsi szerzett labdát a sárvári térfél közepén, majd remek ütemben ugratta ki Mozsolitsot, aki először a kapust találta el, aztán a visszapattanó labdát már a hálóba továbbította. 1–0. A 24. percben ismét hibáztak a sárvári védők, a labdát Tóth B., szerezte meg, Füsihez játszott, aki a 16-os bal oldalvonaláról klasszis mozdulattal és tudatossággal a hosszú felső sarokba csavart. 2–0. A 44. percben aztán váratlanul szépítettek a vendégek. Csernák balról ívelt be szabadrúgást, és a labda a kapust megtréfálva érintés nélkül pattant a hosszú alsó sarokba. 2–1. A második játékrészben a Kapuvár átadta a területet, támadásai mégis veszélyesebbek voltak, mint a mezőnyfölényben játszó Sárváré. A 81. percben Füsi kicselezte az egész védelmet, ellőtte a labdát a kapus mellett, amely a bal kapufáról pattant vissza. A végjátékban két fiatal is debütált a Kapuvár felnőttcsapatában, Végh Zoltán és Kovács Dávid.
Összességében a hazaiak helyzeteiket kihasználva nagyobb arányban is győzhettek volna.
Jók: Tóth B., Füsi, Szűcs Á., Markó, ill. Kovács Zs., Nagy A.
Csorba János: – Gratulálok a csapatnak, nagyon lelkesen játszottunk. Lehetőségeink alapján megérdemeltük a győzelmet.
Simon Miklós: – Sajnos, amíg ügyeletes hibázóink minden meccsen meglesznek, addig nem tudunk nyerni.