Kleizer – Riedinger, Bencsics, Horváth D., Tóth B., Markó, Böcskör, Füsi, Szabó D. (Deák), Licskai, Mozsolits (Horváth A.). Edző: Csorba János.
Fentős – Geeb, Katona S., Reineck, Somogyi, Pinezits, Kelemen (Horváth S.), Tóth F. (Párkányi), Szabó A. (Homor), Bácskai, Varga A. Edző: Halász Ernő.
Gsz.: Böcskör, Licskai, Mozsolits.
Kiállítva: Katona S. (70.)
A 42. percben Böcskör 35 méteres szabadrúgásból lőtt kapura, a labda elszállt a felugró játékosok feje felett és a jobb sarokba vágódott. 1–0. Az 55. percben Tóth B. előrevágott labdáját Mozsolits Licskai elé fejelte, aki ügyesen lefordult védőjéről és 12 méterről a kimozduló kapus mellett a jobb alsó sarokba helyezett. 2–0. A 64. percben Füsi húzott el a bal oldalon, laposan középre lőtte a labdát és a berobbanó Mozsolits hat méterről a kapu bal oldalába lőtt. 3–0. A 70. percben a kilépő Licskai elől Katona kézzel ütötte el a labdát, ezért a játékvezető kiállította.
Az első félidőben a soproniak vezettek veszélyesebb támadásokat, de a vezető gól után a Kapuvár néhol tetszetős futballt bemutatva magabiztosan szerezte meg a győzelmet.
Jók: mindenki, ill. senki.
Csorba János: – Gratulálok a csapatnak, nagyon koncentráltan és főleg a második félidőben már jól is játszottunk.
Halász Ernő: – Gratulálok a kapuvári csapatnak, a második félidőben nyújtott teljesítményével megérdemelten győzött. Elismerésem az ellenfél kapusának.

Júniusi letölthető sudoku!

Folytatódik Sárdi Tibornak, az "Ész Ász Top 100" játék győztesének új logikai játéka a sudoku.… Tovább olvasom